Аналіз фінансового стану бюджетної установи та його прогноз

Курсова робота (код: kr283)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансового стану бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу фінансового стану бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового стану бюджетної установи
5. Методика загального аналізу фінансового стану бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу фінансового стану бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансового стану бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану бюджетної установи та його прогноз, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану та його прогноз"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі простежено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, розглянуто мету і завдання дослідження, а також сформульовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження з'ясовано місце аналізу в управлінні підприємством, опрацьовано економічну сутність фінансового стану підприємства, досліджено законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи оглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансового стану бюджетної установи та його прогноз, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено методику факторного аналізу, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено пропозиції щодо удосконалення аналізу фінансового стану підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку