Аналіз фінансового стану бюджетної установи та його прогноз

Курсова робота (код: kr283)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансового стану бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу фінансового стану бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового стану бюджетної установи
5. Методика загального аналізу фінансового стану бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу фінансового стану бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансового стану бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану бюджетної установи та його прогноз, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану та його прогноз"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, розроблено мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено економічну сутність фінансового стану підприємства, наведено нормативно-правову базу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, вивчено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, опрацьовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки фінансового стану бюджетної установи та його прогноз, зумовлено напрямки удосконалення методики аналізу, оглянуто методику факторного аналізу, роз'яснено економічний аналіз якості користування, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу фінансового стану підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку