Аналіз фінансового стану бюджетної установи та його прогноз

Курсова робота (код: kr283)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансового стану бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу фінансового стану бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового стану бюджетної установи
5. Методика загального аналізу фінансового стану бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу фінансового стану бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансового стану бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану бюджетної установи та його прогноз, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану та його прогноз"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі проаналізовано актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, представлено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи опрацьовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, охарактеризовано економічну сутність фінансового стану підприємства, розкрито законодавчі акти і літературу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, вивчено організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану бюджетної установи та його прогноз, висвітлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено здійснення чинникового аналізу, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено пропозиції щодо удосконалення аналізу фінансового стану підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку