Економічний аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr284)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження окреслено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто економічну сутність кошторису бюджетних установ, простежено законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено методику загального аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено здійснення чинникового аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку