Економічний аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr284)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано теорію аналізу кошторису бюджетних установ, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, наведено теоретичну модель аналізу, простежено організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано здійснення чинникового аналізу, вивчено фінансову оцінку ефективності використання, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку