Економічний аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr284)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено економічну сутність кошторису бюджетних установ, визначено нормативно-правову базу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано теоретичну модель аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, зумовлено економічний аналіз якості користування, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку