Аналіз ефективності використання оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr285)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оборотних активів промислових підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу оборотних активів промислових підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу оборотних активів промислових підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу оборотних активів промислових підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі оборотних активів промислових підприємств
7. Аналіз оборотних активів промислових підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання оборотних активів промислових підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки обігових ресурсів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено економічну сутність оборотних активів підприємства, проаналізовано законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи досліджено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання оборотних активів промислових підприємств, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто економічний аналіз якості користування, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу оборотних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку