Аналіз ефективності використання оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr285)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оборотних активів промислових підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу оборотних активів промислових підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу оборотних активів промислових підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу оборотних активів промислових підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі оборотних активів промислових підприємств
7. Аналіз оборотних активів промислових підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання оборотних активів промислових підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність оцінки обігових ресурсів, оцінено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оглянуто теорію аналізу оборотних активів підприємства, висвітлено законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, представлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, роз'яснено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи сформульовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання оборотних активів промислових підприємств, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, зумовлено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку