Фінансовий аналіз дебіторської заборгованості в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr286)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи наведено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено теоретичну модель аналізу, вивчено методику загального аналізу дебіторської заборгованості в бюджетних установах, з'ясовано напрямки удосконалення методики аналізу, зумовлено здійснення чинникового аналізу, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, простежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку