Фінансовий аналіз дебіторської заборгованості в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr286)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі простежено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також представлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, зумовлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської заборгованості в бюджетних установах, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку