Фінансовий аналіз дебіторської заборгованості в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr286)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, наведено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, з'ясовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, надано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи окреслено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності дебіторської заборгованості в бюджетних установах, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено економічний аналіз якості користування, обстежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку