Аналіз ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr290)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності оборотних активів закладів охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
5. Проведення аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки обігових ресурсів, оглянуто мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено теорію аналізу оборотних активів підприємства, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, сформульовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку