Аналіз ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr290)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності оборотних активів закладів охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
5. Проведення аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки обігових ресурсів, розроблено мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження вивчено місце аналізу в управлінні підприємством, надано науковий зміст оборотних активів підприємства, сформульовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи обстежено розробку і обґрунтування методики аналізу, розглянуто теоретичну модель аналізу, розкрито вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу оборотних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку