Аналіз ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr290)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності оборотних активів закладів охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
5. Проведення аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність оцінки обігових ресурсів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також оцінено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено теорію аналізу оборотних активів підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено методику загального аналізу ефективності використання оборотних активів закладів охорони здоров'я, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, надано методику факторного аналізу, висунуто економічний аналіз якості користування, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу оборотних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку