Економічний аналіз зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr294)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
2. Законодавче забезпечення аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
5. Методика загального аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
7. Аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань та своєчасності їх погашення"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки заборгованості, вивчено мету і завдання дослідження, а також висунуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано теорію аналізу зобов'язань підприємства, охарактеризовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності зобов'язань та своєчасності їх погашення, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано здійснення чинникового аналізу, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано направлення щодо покращення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку