Економічний аналіз зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr294)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
2. Законодавче забезпечення аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
5. Методика загального аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
7. Аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань та своєчасності їх погашення"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки заборгованості, наведено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено економічну сутність зобов'язань підприємства, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності зобов'язань та своєчасності їх погашення, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, сформульовано здійснення чинникового аналізу, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку