Економічний аналіз зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr294)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
2. Законодавче забезпечення аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
5. Методика загального аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
7. Аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань та своєчасності їх погашення"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки заборгованості, розглянуто мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження простежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано сутнісне значення зобов'язань підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності зобов'язань та своєчасності їх погашення, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку