Фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr295)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
5. Методика загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
6. Методика факторного аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
7. Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також вивчено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, з'ясовано теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано методику загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку