Фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr295)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
5. Методика загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
6. Методика факторного аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
7. Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено місце аналізу в управлінні підприємством, оцінено науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено теоретичну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, проаналізовано напрямки удосконалення методики аналізу, розглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку