Фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr295)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
5. Методика загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
6. Методика факторного аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
7. Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, сформульовано науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, з'ясовано законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, досліджено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висунуто методику загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку