Фінансовий аналіз використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr297)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика ефективності використання майна бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
5. Процес аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
7. Методика аналізу ефективності використання майна бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також наведено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження охарактеризовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано сутнісне значення майна підприємства, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, опрацьовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, оцінено теоретичну модель аналізу, зумовлено організацію і здійснення оцінки наявності використання майна бюджетної установи, простежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розкрито методику факторного аналізу, визначено економічний аналіз якості користування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу майна підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку