Економічний аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr302)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Проведення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Факторний аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і використання чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, роз'яснено економічну сутність прибутку підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи охарактеризовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, висунуто здійснення чинникового аналізу, простежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку