Економічний аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr302)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Проведення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Факторний аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і використання чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження висвітлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано науковий зміст прибутку підприємства, зумовлено законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, надано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено вертикальний і горизонтальний аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств, окреслено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено здійснення чинникового аналізу, обстежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку