Економічний аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr302)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Проведення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Факторний аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Аналіз формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і використання чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи охарактеризовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено науковий зміст прибутку підприємства, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, вивчено методику загального аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто математичний розрахунок результатів застосування, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку