Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетних установ

Курсова робота (код: kr303)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, простежено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, визначено теорію аналізу грошових коштів підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, зумовлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи наведено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто організаційно-інформаційну модель аналізу, з'ясовано методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетних установ, окреслено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто методику факторного аналізу, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку