Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетних установ

Курсова робота (код: kr303)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, вивчено мету і завдання дослідження, а також досліджено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено сутнісне значення грошових коштів підприємства, зумовлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетних установ, роз'яснено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто економічний аналіз якості користування, висвітлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку