Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетних установ

Курсова робота (код: kr303)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також визначено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висунуто економічну сутність грошових коштів підприємства, вивчено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, обстежено методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетних установ, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано фінансову оцінку ефективності використання, оцінено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано шляхи поліпшення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку