Фінансовий аналіз фінансування та використання коштів з бюджету

Курсова робота (код: kr305)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та використання коштів з бюджету, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи окреслено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто науковий зміст спеціальних коштів бюджетних установ, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки фінансування та використання коштів з бюджету, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розглянуто методику факторного аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку