Фінансовий аналіз фінансування та використання коштів з бюджету

Курсова робота (код: kr305)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та використання коштів з бюджету, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження опрацьовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено сутнісне значення спеціальних коштів бюджетних установ, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу фінансування та використання коштів з бюджету, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено економічний аналіз якості користування, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено направлення щодо покращення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку