Фінансовий аналіз фінансування та використання коштів з бюджету

Курсова робота (код: kr305)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та використання коштів з бюджету, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, визначено теорію аналізу спеціальних коштів бюджетних установ, розкрито законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, зумовлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, представлено методику загального аналізу фінансування та використання коштів з бюджету, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку