Аналіз грошових потоків та удосконалення їх використання

Курсова робота (код: kr311)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності руху грошових потоків підприємства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу руху грошових потоків підприємства
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу руху грошових потоків підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу руху грошових потоків підприємства
6. Визначення впливу факторів при аналізі руху грошових потоків підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу руху грошових потоків підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків та удосконалення їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків та удосконалення їх використання"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність оцінки руху грошових коштів, надано мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження зумовлено місце аналізу в управлінні підприємством, розглянуто теорію аналізу грошових потоків підприємства, досліджено законодавчі акти і літературу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи проаналізовано розробку і обґрунтування методики аналізу, висунуто теоретичну модель аналізу, висвітлено методику загального аналізу грошових потоків та удосконалення їх використання, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку