Аналіз грошових потоків та удосконалення їх використання

Курсова робота (код: kr311)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності руху грошових потоків підприємства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу руху грошових потоків підприємства
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу руху грошових потоків підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу руху грошових потоків підприємства
6. Визначення впливу факторів при аналізі руху грошових потоків підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу руху грошових потоків підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків та удосконалення їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків та удосконалення їх використання"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі з'ясовано актуальність оцінки руху грошових коштів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто економічну сутність грошових потоків підприємства, вивчено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи висунуто економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто теоретичну модель аналізу, розроблено методику загального аналізу грошових потоків та удосконалення їх використання, сформульовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено методику факторного аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових потоків підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку