Аналіз грошових потоків та удосконалення їх використання

Курсова робота (код: kr311)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності руху грошових потоків підприємства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу руху грошових потоків підприємства
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу руху грошових потоків підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу руху грошових потоків підприємства
6. Визначення впливу факторів при аналізі руху грошових потоків підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу руху грошових потоків підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків та удосконалення їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків та удосконалення їх використання"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки руху грошових коштів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено науковий зміст грошових потоків підприємства, надано нормативно-правову базу з аналізу, досліджено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, представлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, простежено аналіз структури і динаміки грошових потоків та удосконалення їх використання, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено економічний аналіз якості користування, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку