Аналіз достатності грошових потоків торговельних підприємства

Курсова робота (код: kr313)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових потоків підприємств торгівлі
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
5. Проведення аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
6. Методика факторного аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки достатності грошових потоків торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз достатності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки руху грошових коштів, надано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано науковий зміст грошових потоків підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності достатності грошових потоків торговельних підприємств, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку