Аналіз достатності грошових потоків торговельних підприємства

Курсова робота (код: kr313)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових потоків підприємств торгівлі
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
5. Проведення аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
6. Методика факторного аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки достатності грошових потоків торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз достатності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність оцінки руху грошових коштів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також сформульовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, простежено науковий зміст грошових потоків підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності достатності грошових потоків торговельних підприємств, висвітлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, оцінено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку