Аналіз достатності грошових потоків торговельних підприємства

Курсова робота (код: kr313)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових потоків підприємств торгівлі
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
5. Проведення аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
6. Методика факторного аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки достатності грошових потоків торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз достатності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки руху грошових коштів, висунуто мету і завдання дослідження, а також обстежено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи опрацьовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано теорію аналізу грошових потоків підприємства, розкрито правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, роз'яснено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, простежено аналіз структури і динаміки достатності грошових потоків торговельних підприємств, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розглянуто здійснення чинникового аналізу, наведено економічний аналіз якості користування, розроблено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових потоків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку