Аналіз праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ

Курсова робота (код: kr316)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності праці та її оплати в закладах освіти
2. Законодавче забезпечення аналізу праці та її оплати в закладах освіти і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу праці та її оплати в закладах освіти: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу праці та її оплати в закладах освіти
6. Факторний аналіз праці та її оплати в закладах освіти
7. Аналіз праці та її оплати в закладах освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз праці та розрахунків з персоналом"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також окреслено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, визначено нормативно-правову базу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено аналіз структури і динаміки праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано фінансову оцінку ефективності використання, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку