Аналіз праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ

Курсова робота (код: kr316)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності праці та її оплати в закладах освіти
2. Законодавче забезпечення аналізу праці та її оплати в закладах освіти і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу праці та її оплати в закладах освіти: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу праці та її оплати в закладах освіти
6. Факторний аналіз праці та її оплати в закладах освіти
7. Аналіз праці та її оплати в закладах освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз праці та розрахунків з персоналом"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, висунуто мету і завдання дослідження, а також простежено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи проаналізовано місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, досліджено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, охарактеризовано методику факторного аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку