Фінансовий аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr317)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи з'ясовано місце аналізу в управлінні підприємством, визначено науковий зміст кошторису бюджетних установ, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито здійснення чинникового аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку