Фінансовий аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr317)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано економічну сутність кошторису бюджетних установ, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, висвітлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, простежено методику загального аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, розроблено напрямки удосконалення методики аналізу, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, окреслено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку