Фінансовий аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr317)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висвітлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено економічну сутність кошторису бюджетних установ, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи наведено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, вивчено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку