Фінансовий аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr317)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі надано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження окреслено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено сутнісне значення кошторису бюджетних установ, представлено нормативно-правову базу з аналізу, висвітлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи обстежено економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку