Фінансовий аналіз грошових коштів підприємств різних форм власності

Курсова робота (код: kr318)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств споживчої кооперації
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
5. Проведення аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
6. Методика факторного аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
7. Методика аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємств різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, окреслено мету і завдання дослідження, а також простежено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи досліджено місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено економічну сутність грошових коштів підприємства, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи наведено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено теоретичну модель аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз грошових коштів підприємств різних форм власності, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку