Фінансовий аналіз грошових коштів підприємств різних форм власності

Курсова робота (код: kr318)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств споживчої кооперації
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
5. Проведення аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
6. Методика факторного аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
7. Методика аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємств різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено місце аналізу в управлінні підприємством, оцінено науковий зміст грошових коштів підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено теоретичну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності грошових коштів підприємств різних форм власності, проаналізовано напрямки удосконалення методики аналізу, розглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку