Фінансовий аналіз грошових коштів підприємств різних форм власності

Курсова робота (код: kr318)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств споживчої кооперації
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
5. Проведення аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
6. Методика факторного аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
7. Методика аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємств різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі з'ясовано актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, обстежено науковий зміст грошових коштів підприємства, висунуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, оцінено теоретичну модель аналізу, досліджено аналіз структури і динаміки грошових коштів підприємств різних форм власності, розкрито стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено здійснення чинникового аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку