Аналіз необоротних активів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr320)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з необоротними активами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
5. Методика загального аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з необоротними активами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки необігових ресурсів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, простежено сутнісне значення необоротних активів підприємства, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, обстежено організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено методику загального аналізу необоротних активів бюджетної установи, охарактеризовано напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено методику факторного аналізу, вивчено математичний розрахунок результатів застосування, проаналізовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу необоротних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку