Аналіз необоротних активів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr320)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з необоротними активами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
5. Методика загального аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з необоротними активами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки необігових ресурсів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано науковий зміст необоротних активів підприємства, з'ясовано законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи оцінено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено методику загального аналізу необоротних активів бюджетної установи, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку