Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr346)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Методика загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Методика факторного аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено сутнісне значення кредиторської заборгованості, розроблено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано теоретичну модель аналізу, опрацьовано методику загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, висунуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено путі, що призводять до вдосконалення аналізу кредиторської заборгованості в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку