Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr346)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Методика загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Методика факторного аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто науковий зміст кредиторської заборгованості, надано законодавчі акти і літературу з аналізу, обстежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи окреслено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено аналіз структури і динаміки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, визначено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, роз'яснено методику факторного аналізу, опрацьовано математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу кредиторської заборгованості в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку