Аналіз формування й використання запасів торгівельного підприємства

Курсова робота (код: kr349)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність формування й використання запасів торгівельного підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства
5. Процес аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства
6. Методика факторного аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування й використання запасів торгівельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висунуто науковий зміст запасів підприємства, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, обстежено методику загального аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено методику факторного аналізу, опрацьовано фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу запасів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку