Аналіз формування й використання запасів торгівельного підприємства

Курсова робота (код: kr349)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність формування й використання запасів торгівельного підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства
5. Процес аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства
6. Методика факторного аналізу формування й використання запасів торгівельного підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування й використання запасів торгівельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, вивчено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи простежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано науковий зміст запасів підприємства, розкрито законодавчі акти і літературу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, представлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності формування й використання запасів торгівельного підприємства, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано здійснення чинникового аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено шляхи поліпшення аналізу запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку