Аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr350)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
2. Законодавче забезпечення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
6. Методика факторного аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки заборгованості, представлено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи зумовлено місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено науковий зміст зобов'язань підприємства, визначено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, окреслено організацію і здійснення оцінки наявності поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, охарактеризовано напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано методику факторного аналізу, простежено економічний аналіз якості користування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано шляхи поліпшення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку