Аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr350)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
2. Законодавче забезпечення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
6. Методика факторного аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки заборгованості, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, простежено економічну сутність зобов'язань підприємства, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано теоретичну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, висунуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, обстежено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку