Аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr350)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
2. Законодавче забезпечення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
6. Методика факторного аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки заборгованості, висвітлено мету і завдання дослідження, а також простежено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оглянуто сутнісне значення зобов'язань підприємства, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розроблено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи опрацьовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, досліджено методику загального аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, визначено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено економічний аналіз якості користування, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку