Аналіз формування і використання запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr351)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика формування і використання запасів бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання запасів бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу формування і використання запасів бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, окреслено науковий зміст запасів підприємства, надано нормативно-правову базу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, досліджено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, зумовлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено організацію і здійснення оцінки наявності формування і використання запасів бюджетних установ, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, опрацьовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито пропозиції щодо удосконалення аналізу запасів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку