Аналіз формування і використання запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr351)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика формування і використання запасів бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання запасів бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу формування і використання запасів бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено науковий зміст запасів підприємства, висунуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності формування і використання запасів бюджетних установ, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, опрацьовано методику факторного аналізу, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено путі, що призводять до вдосконалення аналізу запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку