Аналіз формування і використання запасів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr351)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика формування і використання запасів бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання запасів бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу формування і використання запасів бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, висунуто мету і завдання дослідження, а також представлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено науковий зміст запасів підприємства, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, окреслено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз формування і використання запасів бюджетних установ, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу запасів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку