Аналіз і оцінка фінансових результатів від діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr352)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансових результатів діяльності підприємства як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансових результатів діяльності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
5. Процес аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів від діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки прибутків і збитків, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також надано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи простежено місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано теорію аналізу фінансових результатів підприємства, розроблено законодавчі акти і літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, вивчено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи окреслено розробку і обґрунтування методики аналізу, представлено організаційно-інформаційну модель аналізу, оцінено методику загального аналізу фінансових результатів діяльності підприємства, зумовлено напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, роз'яснено фінансову оцінку ефективності використання, висунуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано шляхи поліпшення аналізу фінансових результатів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку