Аналіз і оцінка фінансових результатів від діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr352)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансових результатів діяльності підприємства як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансових результатів діяльності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
5. Процес аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів від діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки прибутків і збитків, простежено мету і завдання дослідження, а також сформульовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи окреслено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, з'ясовано науковий зміст фінансових результатів підприємства, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи проаналізовано розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності фінансових результатів діяльності підприємства, розглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто шляхи поліпшення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку