Аналіз грошових коштів та їх еквівалентів на підприємстві

Курсова робота (код: kr354)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
2. Нормативно-правова база аналізу грошових коштів підприємства та їх еквівалентів і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
5. Методика загального аналізу грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
6. Визначення впливу факторів при аналізі грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
7. Аналіз грошових коштів підприємства та їх еквівалентів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємства та їх еквівалентів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів та їх еквівалентів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, вивчено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено науковий зміст грошових коштів підприємства, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, надано методику загального аналізу грошових коштів підприємства та їх еквівалентів, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено методику факторного аналізу, представлено економічний аналіз якості користування, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку