Аналіз грошових коштів та їх еквівалентів на підприємстві

Курсова робота (код: kr354)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
2. Нормативно-правова база аналізу грошових коштів підприємства та їх еквівалентів і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
5. Методика загального аналізу грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
6. Визначення впливу факторів при аналізі грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
7. Аналіз грошових коштів підприємства та їх еквівалентів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємства та їх еквівалентів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів та їх еквівалентів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження простежено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто економічну сутність грошових коштів підприємства, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз грошових коштів підприємства та їх еквівалентів, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено методику факторного аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку