Аналіз розрахунків з покупцями і замовниками підприємства

Курсова робота (код: kr355)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності розрахунків з покупцями і замовниками
2. Нормативно-правова база аналізу розрахунків з покупцями і замовниками і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу розрахунків з покупцями і замовниками
5. Методика загального аналізу розрахунків з покупцями і замовниками
6. Визначення впливу факторів при аналізі розрахунків з покупцями і замовниками
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з покупцями і замовниками, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з покупцями і замовниками"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі простежено актуальність оцінки грошових потоків, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження визначено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висвітлено теорію аналізу розрахунків підприємства, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, досліджено методику загального аналізу розрахунків з покупцями і замовниками, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано фінансову оцінку ефективності використання, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу розрахунків підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку