Аналіз видатків в закладах освіти

Курсова робота (код: kr356)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика видатків в закладах освіти як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу видатків в закладах освіти і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу видатків в закладах освіти
5. Проведення аналізу видатків в закладах освіти
6. Визначення впливу факторів при аналізі видатків в закладах освіти
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також розроблено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, роз'яснено науковий зміст видатків бюджетних установ, окреслено законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто методику загального аналізу видатків в закладах освіти, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, зумовлено фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено пропозиції щодо удосконалення аналізу видатків бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку