Аналіз видатків в закладах освіти

Курсова робота (код: kr356)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика видатків в закладах освіти як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу видатків в закладах освіти і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу видатків в закладах освіти
5. Проведення аналізу видатків в закладах освіти
6. Визначення впливу факторів при аналізі видатків в закладах освіти
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також проаналізовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено науковий зміст видатків бюджетних установ, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висвітлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, представлено теоретичну модель аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз видатків в закладах освіти, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто економічний аналіз якості користування, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу видатків бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку