Аналіз видатків в закладах освіти

Курсова робота (код: kr356)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика видатків в закладах освіти як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу видатків в закладах освіти і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу видатків в закладах освіти
5. Проведення аналізу видатків в закладах освіти
6. Визначення впливу факторів при аналізі видатків в закладах освіти
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність обліку, аналізу і контролю витрачання коштів з бюджету, вивчено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розкрито стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, роз'яснено економічну сутність видатків бюджетних установ, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто теоретичну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності видатків в закладах освіти, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано здійснення чинникового аналізу, розглянуто математичний розрахунок результатів застосування, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано пропозиції щодо удосконалення аналізу видатків бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку