Аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr357)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, вивчено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження з'ясовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено економічну сутність спеціальних коштів бюджетних установ, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи висунуто економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено теоретичну модель аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів, сформульовано напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку