Аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr357)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано теорію аналізу спеціальних коштів бюджетних установ, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності фінансування та цільового використання бюджетних коштів, досліджено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, наведено математичний розрахунок результатів застосування, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку