Аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr357)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, розроблено мету і завдання дослідження, а також окреслено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження зумовлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено науковий зміст спеціальних коштів бюджетних установ, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності фінансування та цільового використання бюджетних коштів, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, простежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку