Аналіз доходів та видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr360)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика доходів та видатків бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу доходів та видатків бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу доходів та видатків бюджетних установ
5. Методика загального аналізу доходів та видатків бюджетних установ
6. Факторний аналіз доходів та видатків бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу доходів та видатків бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів та видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження досліджено місце аналізу в управлінні підприємством, надано науковий зміст доходів бюджетних установ, висунуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано теоретичну модель аналізу, розроблено методику загального аналізу доходів та видатків бюджетних установ, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, представлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу доходів бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку