Аналіз дебіторських заборгованостей підприємств

Курсова робота (код: kr362)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості на підприємствах
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості на підприємствах
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторських заборгованостей"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, висвітлено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, зумовлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності дебіторської заборгованості на підприємствах, вивчено напрямки удосконалення методики аналізу, оглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку