Аналіз дебіторських заборгованостей підприємств

Курсова робота (код: kr362)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості на підприємствах
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості на підприємствах
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторських заборгованостей"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, надано мету і завдання дослідження, а також вивчено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, представлено науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості на підприємствах, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку