Аналіз дебіторських заборгованостей підприємств

Курсова робота (код: kr362)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості на підприємствах
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості на підприємствах
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості на підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторських заборгованостей"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розглянуто актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, надано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, представлено науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи проаналізовано економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості на підприємствах, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено здійснення чинникового аналізу, визначено математичний розрахунок результатів застосування, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку