Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності

Курсова робота (код: kr365)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика необоротних активів на підприємствах різних форм власності як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
6. Методика факторного аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
7. Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів на підприємствах різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки необігових ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також надано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено теорію аналізу необоротних активів підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи сформульовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, досліджено організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки необоротних активів на підприємствах різних форм власності, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розроблено методику факторного аналізу, опрацьовано математичний розрахунок результатів застосування, проаналізовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку