Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності

Курсова робота (код: kr365)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика необоротних активів на підприємствах різних форм власності як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
6. Методика факторного аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
7. Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів на підприємствах різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки необігових ресурсів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи опрацьовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено теорію аналізу необоротних активів підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи роз'яснено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено здійснення чинникового аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу необоротних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку