Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності

Курсова робота (код: kr365)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика необоротних активів на підприємствах різних форм власності як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
6. Методика факторного аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
7. Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів на підприємствах різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність оцінки необігових ресурсів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також представлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено теорію аналізу необоротних активів підприємства, розкрито законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, надано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, роз'яснено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки необоротних активів на підприємствах різних форм власності, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висунуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу необоротних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку