Аналіз фінансової стійкості і ліквідності підприємства

Курсова робота (код: kr367)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
5. Процес аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
6. Факторний аналіз фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
7. Методика аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості і платоспроможності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки втрати платоспроможності, розкрито мету і завдання дослідження, а також наведено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи досліджено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, роз'яснено теорію аналізу ймовірності банкрутства підприємства, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності фінансової стійкості і платоспроможності підприємств, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку