Аналіз фінансової стійкості і ліквідності підприємства

Курсова робота (код: kr367)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
5. Процес аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
6. Факторний аналіз фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
7. Методика аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості і платоспроможності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки втрати платоспроможності, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, визначено сутнісне значення ймовірності банкрутства підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, наведено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, зумовлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності фінансової стійкості і платоспроможності підприємств, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано методику факторного аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено шляхи поліпшення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку