Аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr372)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності трудових ресурсів і фонду оплати праці
2. Законодавче забезпечення аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці
6. Визначення впливу факторів при аналізі трудових ресурсів і фонду оплати праці
7. Методика аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів і фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі вивчено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження досліджено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, охарактеризовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, представлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено теоретичну модель аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності трудових ресурсів і фонду оплати праці, опрацьовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку