Аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr372)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності трудових ресурсів і фонду оплати праці
2. Законодавче забезпечення аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці
6. Визначення впливу факторів при аналізі трудових ресурсів і фонду оплати праці
7. Методика аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів і фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, надано мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження охарактеризовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, окреслено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито методику загального аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, опрацьовано математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку