Аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr372)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності трудових ресурсів і фонду оплати праці
2. Законодавче забезпечення аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці
6. Визначення впливу факторів при аналізі трудових ресурсів і фонду оплати праці
7. Методика аналізу трудових ресурсів і фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки трудових ресурсів і фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі зумовлено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також представлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, розглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розкрито економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, опрацьовано фінансову оцінку ефективності використання, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку