Аналіз оплати праці на підприємствах

Курсова робота (код: kr373)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності оплати праці на підприємствах
2. Нормативно-правова база аналізу оплати праці на підприємствах і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оплати праці на підприємствах
5. Проведення аналізу оплати праці на підприємствах
6. Факторний аналіз оплати праці на підприємствах
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оплати праці на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, зумовлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи проаналізовано економічний аналіз об’єкта дослідження, визначено теоретичну модель аналізу, оглянуто організацію і здійснення оцінки наявності оплати праці на підприємствах, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку