Аналіз оплати праці на підприємствах

Курсова робота (код: kr373)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності оплати праці на підприємствах
2. Нормативно-правова база аналізу оплати праці на підприємствах і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оплати праці на підприємствах
5. Проведення аналізу оплати праці на підприємствах
6. Факторний аналіз оплати праці на підприємствах
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оплати праці на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження визначено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оцінено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи висунуто розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано вертикальний і горизонтальний аналіз оплати праці на підприємствах, сформульовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, обстежено здійснення чинникового аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку