Аналіз оплати праці на підприємствах

Курсова робота (код: kr373)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності оплати праці на підприємствах
2. Нормативно-правова база аналізу оплати праці на підприємствах і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу оплати праці на підприємствах
5. Проведення аналізу оплати праці на підприємствах
6. Факторний аналіз оплати праці на підприємствах
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оплати праці на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, наведено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено організацію і здійснення оцінки наявності оплати праці на підприємствах, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, досліджено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку