Аналіз експортних операцій підприємства

Курсова робота (код: kr374)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність експортних операцій
2. Нормативно-правова база аналізу експортних операцій і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу експортних операцій: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу експортних операцій
6. Факторний аналіз експортних операцій
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу експортних операцій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності експортних операцій, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі окреслено актуальність діяльності на міжнародному ринку, розроблено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження зумовлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено економічну сутність зовнішньоекономічної діяльності підприємства, опрацьовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, досліджено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, визначено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності експортних операцій, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку