Аналіз експортних операцій підприємства

Курсова робота (код: kr374)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність експортних операцій
2. Нормативно-правова база аналізу експортних операцій і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу експортних операцій: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу експортних операцій
6. Факторний аналіз експортних операцій
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу експортних операцій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності експортних операцій, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оцінено актуальність діяльності на міжнародному ринку, визначено мету і завдання дослідження, а також обстежено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи опрацьовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено теорію аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, окреслено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи охарактеризовано економічний аналіз об’єкта дослідження, висвітлено теоретичну модель аналізу, з'ясовано методику загального аналізу експортних операцій, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, представлено здійснення чинникового аналізу, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку