Аналіз експортних операцій підприємства

Курсова робота (код: kr374)

Предмет:
зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність експортних операцій
2. Нормативно-правова база аналізу експортних операцій і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу експортних операцій: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу експортних операцій
6. Факторний аналіз експортних операцій
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу експортних операцій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності експортних операцій, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність діяльності на міжнародному ринку, визначено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено економічну сутність зовнішньоекономічної діяльності підприємства, представлено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, зумовлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз експортних операцій, окреслено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку