Аналіз лікарських засобів в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr375)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність лікарських засобів в установах охорони здоров'я
2. Нормативно-правова база аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі лікарських засобів в установах охорони здоров'я
7. Аналіз лікарських засобів в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки лікарських засобів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висунуто актуальність контролю і ревізії ліків медичних установ, простежено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження охарактеризовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено науковий зміст використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, надано теоретичну модель аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності лікарських засобів в установах охорони здоров'я, сформульовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано математичний розрахунок результатів застосування, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку