Аналіз лікарських засобів в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr375)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність лікарських засобів в установах охорони здоров'я
2. Нормативно-правова база аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі лікарських засобів в установах охорони здоров'я
7. Аналіз лікарських засобів в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки лікарських засобів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі простежено актуальність контролю і ревізії ліків медичних установ, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження визначено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено науковий зміст використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я, розроблено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності лікарських засобів в установах охорони здоров'я, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено здійснення чинникового аналізу, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку