Аналіз активів підприємства та ефективність їх використання

Курсова робота (код: kr376)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика активів підприємств та ефективність їх використання як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
5. Процес аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
6. Визначення впливу факторів при аналізі активів підприємств та ефективність їх використання
7. Аналіз активів підприємств та ефективність їх використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємств та ефективність їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висунуто актуальність оцінки ресурсів, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також розкрито методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, надано науковий зміст активів підприємства, оцінено нормативно-правову базу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, вивчено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи окреслено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано теоретичну модель аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки активів підприємств та ефективність їх використання, зумовлено напрямки удосконалення методики аналізу, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку