Аналіз активів підприємства та ефективність їх використання

Курсова робота (код: kr376)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика активів підприємств та ефективність їх використання як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
5. Процес аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
6. Визначення впливу факторів при аналізі активів підприємств та ефективність їх використання
7. Аналіз активів підприємств та ефективність їх використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємств та ефективність їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки ресурсів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також надано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано теорію аналізу активів підприємства, розроблено законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи досліджено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, оглянуто аналіз структури і динаміки активів підприємств та ефективність їх використання, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розкрито методику факторного аналізу, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено направлення щодо покращення аналізу активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку