Аналіз активів підприємства та ефективність їх використання

Курсова робота (код: kr376)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика активів підприємств та ефективність їх використання як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
5. Процес аналізу активів підприємств та ефективність їх використання
6. Визначення впливу факторів при аналізі активів підприємств та ефективність їх використання
7. Аналіз активів підприємств та ефективність їх використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємств та ефективність їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висвітлено актуальність оцінки ресурсів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також наведено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито теорію аналізу активів підприємства, окреслено законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи надано розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано теоретичну модель аналізу, сформульовано методику загального аналізу активів підприємств та ефективність їх використання, простежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, роз'яснено економічний аналіз якості користування, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку