Аналіз валютних операцій підприємства

Курсова робота (код: kr377)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Характеристика валютних операцій підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу валютних операцій підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу валютних операцій підприємств
5. Процес аналізу валютних операцій підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі валютних операцій підприємств
7. Методика аналізу валютних операцій підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності валютних операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність діяльності на міжнародному ринку, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи охарактеризовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено сутнісне значення зовнішньоекономічної діяльності підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено аналіз структури і динаміки валютних операцій підприємств, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку