Аналіз валютних операцій підприємства

Курсова робота (код: kr377)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Характеристика валютних операцій підприємств як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу валютних операцій підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу валютних операцій підприємств
5. Процес аналізу валютних операцій підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі валютних операцій підприємств
7. Методика аналізу валютних операцій підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності валютних операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність діяльності на міжнародному ринку, наведено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження зумовлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оцінено сутнісне значення зовнішньоекономічної діяльності підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності валютних операцій підприємств, представлено напрямки удосконалення методики аналізу, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено економічний аналіз якості користування, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу зовнішньоекономічної діяльності підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку