Аналіз витрат операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr378)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат операційної діяльності підприємства торгівлі як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
6. Факторний аналіз витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
7. Методика аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат операційної діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки видатків і затрат, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також окреслено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено науковий зміст витрат підприємства, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано теоретичну модель аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності витрат операційної діяльності підприємства торгівлі, з'ясовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку