Аналіз витрат операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr378)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат операційної діяльності підприємства торгівлі як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
6. Факторний аналіз витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
7. Методика аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат операційної діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки видатків і затрат, простежено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено науковий зміст витрат підприємства, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, роз'яснено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи представлено розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано теоретичну модель аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності витрат операційної діяльності підприємства торгівлі, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено шляхи поліпшення аналізу витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку