Аналіз витрат операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr378)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат операційної діяльності підприємства торгівлі як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
6. Факторний аналіз витрат операційної діяльності підприємства торгівлі
7. Методика аналізу витрат операційної діяльності підприємства торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат операційної діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки видатків і затрат, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також розглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено науковий зміст витрат підприємства, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оцінено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розкрито розробку і обґрунтування методики аналізу, представлено організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки витрат операційної діяльності підприємства торгівлі, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено шляхи поліпшення аналізу витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку