Аналіз дебіторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr381)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Процес аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, простежено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження окреслено місце аналізу в управлінні підприємством, розглянуто теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи досліджено економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості підприємств торгівлі, сформульовано напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено методику факторного аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку