Аналіз дебіторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr381)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Процес аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження охарактеризовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, простежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи окреслено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано методику загального аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі, надано напрямки удосконалення методики аналізу, зумовлено здійснення чинникового аналізу, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку