Аналіз дебіторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr381)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Процес аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розглянуто актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, надано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, представлено науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи проаналізовано економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості підприємств торгівлі, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено здійснення чинникового аналізу, визначено математичний розрахунок результатів застосування, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку