Аналіз статутного та додаткового капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr383)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність статутного та додаткового капіталу
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу статутного та додаткового капіталу
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу статутного та додаткового капіталу: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу статутного та додаткового капіталу
6. Факторний аналіз статутного та додаткового капіталу
7. Аналіз статутного та додаткового капіталу в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки статутного та додаткового капіталу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз статутного та додаткового капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розроблено актуальність оцінки джерел фінансування, висвітлено мету і завдання дослідження, а також досліджено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, визначено науковий зміст власного капіталу підприємства, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, оцінено вертикальний і горизонтальний аналіз статутного та додаткового капіталу, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, наведено методику факторного аналізу, зумовлено фінансову оцінку ефективності використання, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу власного капіталу підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку