Аналіз статутного та додаткового капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr383)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність статутного та додаткового капіталу
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу статутного та додаткового капіталу
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу статутного та додаткового капіталу: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу статутного та додаткового капіталу
6. Факторний аналіз статутного та додаткового капіталу
7. Аналіз статутного та додаткового капіталу в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки статутного та додаткового капіталу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз статутного та додаткового капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки джерел фінансування, визначено мету і завдання курсової роботи, а також наведено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено сутнісне значення власного капіталу підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи висвітлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано методику загального аналізу статутного та додаткового капіталу, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито здійснення чинникового аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку