Аналіз матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr387)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності матеріальних оборотних активів підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу матеріальних оборотних активів підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки обігових ресурсів, окреслено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто економічну сутність оборотних активів підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, роз'яснено інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено методику загального аналізу матеріальних оборотних активів підприємства, з'ясовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, наведено фінансову оцінку ефективності використання, розкрито застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку