Аналіз матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr387)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності матеріальних оборотних активів підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу матеріальних оборотних активів підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки обігових ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано науковий зміст оборотних активів підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки матеріальних оборотних активів підприємства, оглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено здійснення чинникового аналізу, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, вивчено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку