Аналіз матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr387)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності матеріальних оборотних активів підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу матеріальних оборотних активів підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу матеріальних оборотних активів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність оцінки обігових ресурсів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також представлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено сутнісне значення оборотних активів підприємства, надано нормативно-правову базу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оцінено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки матеріальних оборотних активів підприємства, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, наведено фінансову оцінку ефективності використання, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу оборотних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку