Аналіз платоспроможності і фінансової стійкості підприємства

Курсова робота (код: kr390)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
5. Проведення аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
6. Факторний аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
7. Методика аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки втрати платоспроможності, розглянуто мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано теорію аналізу ймовірності банкрутства підприємства, наведено нормативно-правову базу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто методику факторного аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку