Аналіз платоспроможності і фінансової стійкості підприємства

Курсова робота (код: kr390)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
5. Проведення аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
6. Факторний аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
7. Методика аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність оцінки втрати платоспроможності, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також наведено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, висунуто нормативно-правову базу з аналізу, обстежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, надано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, простежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено здійснення чинникового аналізу, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку