Аналіз платоспроможності і фінансової стійкості підприємства

Курсова робота (код: kr390)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
5. Проведення аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
6. Факторний аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
7. Методика аналізу платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки втрати платоспроможності, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено організаційно-інформаційну модель аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, представлено фінансову оцінку ефективності використання, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку