Аналіз ефективності використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr391)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ефективності використання прибутку підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу ефективності використання прибутку підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання прибутку підприємства
5. Проведення аналізу ефективності використання прибутку підприємства
6. Факторний аналіз ефективності використання прибутку підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу ефективності використання прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі надано актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також зумовлено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висунуто економічну сутність прибутку підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано теоретичну модель аналізу, роз'яснено методику загального аналізу ефективності використання прибутку підприємства, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, обстежено здійснення чинникового аналізу, простежено фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку