Аналіз ефективності використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr391)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ефективності використання прибутку підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу ефективності використання прибутку підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання прибутку підприємства
5. Проведення аналізу ефективності використання прибутку підприємства
6. Факторний аналіз ефективності використання прибутку підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу ефективності використання прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, визначено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи опрацьовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто економічну сутність прибутку підприємства, з'ясовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи висунуто розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено методику загального аналізу ефективності використання прибутку підприємства, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, розроблено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку