Бухгалтерський облік фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr432)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку фінансування та цільового використання бюджетних коштів і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Синтетичний і аналітичний облік фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Звітність бюджетної установи
7. Автоматизація бухгалтерського обліку фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі простежено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, оглянуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи окреслено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, представлено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, досліджено теоретичний зміст спеціальних коштів бюджетних установ, розроблено нормативно-правову базу, розглянуто полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, вивчено організаційно-економічну характеристику підприємства. В другій частині курсової роботи проаналізовано організацію обліку, обстежено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документальне забезпечення фінансування та цільового використання бюджетних коштів, висунуто бухгалтерський облік, роз'яснено складання фінансової звітності, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках наведено узагальнені результати дослідження обліку, а також оцінено напрями вдосконалення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку