Бухгалтерський облік фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr432)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Законодавче забезпечення бухгалтерського обліку фінансування та цільового використання бюджетних коштів і аналіз літератури з теми дослідження
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Синтетичний і аналітичний облік фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Звітність бюджетної установи
7. Автоматизація бухгалтерського обліку фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі оцінено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також представлено об’єкт і предмет дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження з'ясовано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, опрацьовано облік як інформаційна база управління, проаналізовано теоретичний зміст спеціальних коштів бюджетних установ, досліджено законодавство і наукові посібники і статті, охарактеризовано полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, наведено аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи розкрито організацію обліку, визначено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування фінансування та цільового використання бюджетних коштів, висвітлено фінансовий облік, зумовлено генерування даних обліку в звітності, оглянуто використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто шляхи поліпшення обліку спеціальних коштів бюджетних установ в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку