Бухгалтерський облік основних засобів бюджетних установ

Курсова робота (код: kr463)

Предмет: бухгалтерський облік в бюджетних установах

Зміст

Вступ
1. Поняття і класифікація основних засобів бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і літератури з бухгалтерського обліку основних засобів бюджетних установ
3. Надання характеристики бюджетної установи, на основі якої виконується курсова робота
4. Організація бухгалтерського обліку основних засобів бюджетних установ
5. Фінансовий облік основних засобів бюджетних установ
6. Звітність бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в бухгалтерському обліку основних засобів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухгалтерського обліку в бюджетних установах основних засобів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "бухгалтерський облік в бюджетних установах основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота складає вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі розкрито актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також наведено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи досліджено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, висунуто місце і роль фінансового обліку, висвітлено теоретичні засади основних засобів підприємства, проаналізовано законодавство і наукові посібники і статті, обстежено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, розроблено економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи вивчено організацію обліку, оцінено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документи з обліку основних засобів бюджетних установ, сформульовано аналітичний і синтетичний облік, з'ясовано складання фінансової звітності, представлено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках надано узагальнені результати дослідження обліку, а також оглянуто направлення щодо покращення обліку основних засобів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку