Аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом

Курсова робота (код: kr480)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оплати праці і розрахунків з персоналом як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
5. Процес аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
6. Факторний аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оплати праці і розрахунків з персоналом, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також оглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, вивчено нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, визначено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи представлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оцінено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки оплати праці і розрахунків з персоналом, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, наведено методику факторного аналізу, досліджено економічний аналіз якості користування, висвітлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку