Аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом

Курсова робота (код: kr480)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оплати праці і розрахунків з персоналом як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
5. Процес аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
6. Факторний аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оплати праці і розрахунків з персоналом, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також обстежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, охарактеризовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи простежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, оцінено методику загального аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, наведено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку