Аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом

Курсова робота (код: kr480)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оплати праці і розрахунків з персоналом як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
5. Процес аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
6. Факторний аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу оплати праці і розрахунків з персоналом
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оплати праці і розрахунків з персоналом, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оплати праці і розрахунків з персоналом"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, окреслено мету і завдання дослідження, а також оцінено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, простежено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, вивчено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, надано інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано організацію і здійснення оцінки наявності оплати праці і розрахунків з персоналом, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито здійснення чинникового аналізу, висвітлено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку