Аналіз основних засобів та їх ефективного використання

Курсова робота (код: kr481)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів та їх ефективного використання
2. Законодавче забезпечення аналізу основних засобів та їх ефективного використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу основних засобів та їх ефективного використання
5. Методика загального аналізу основних засобів та їх ефективного використання
6. Методика факторного аналізу основних засобів та їх ефективного використання
7. Аналіз основних засобів та їх ефективного використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основних засобів та їх ефективного використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз основних засобів та їх ефективного використання"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також вивчено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи простежено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто науковий зміст основних засобів підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, роз'яснено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, окреслено методику загального аналізу основних засобів та їх ефективного використання, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, визначено аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто математичний розрахунок результатів застосування, проаналізовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу основних засобів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку