Аналіз основних засобів та їх ефективного використання

Курсова робота (код: kr481)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів та їх ефективного використання
2. Законодавче забезпечення аналізу основних засобів та їх ефективного використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу основних засобів та їх ефективного використання
5. Методика загального аналізу основних засобів та їх ефективного використання
6. Методика факторного аналізу основних засобів та їх ефективного використання
7. Аналіз основних засобів та їх ефективного використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основних засобів та їх ефективного використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз основних засобів та їх ефективного використання"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження зумовлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, наведено сутнісне значення основних засобів підприємства, досліджено законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи окреслено економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз основних засобів та їх ефективного використання, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, визначено аналіз впливу факторів на результативний показник, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, вивчено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено пропозиції щодо удосконалення аналізу основних засобів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку