Аналіз основних засобів та їх ефективного використання

Курсова робота (код: kr481)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів та їх ефективного використання
2. Законодавче забезпечення аналізу основних засобів та їх ефективного використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу основних засобів та їх ефективного використання
5. Методика загального аналізу основних засобів та їх ефективного використання
6. Методика факторного аналізу основних засобів та їх ефективного використання
7. Аналіз основних засобів та їх ефективного використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основних засобів та їх ефективного використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз основних засобів та їх ефективного використання"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також сформульовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено науковий зміст основних засобів підприємства, опрацьовано нормативно-правову базу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи окреслено розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано теоретичну модель аналізу, простежено вертикальний і горизонтальний аналіз основних засобів та їх ефективного використання, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено здійснення чинникового аналізу, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку