Аналіз нематеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr482)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність нематеріальних активів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу нематеріальних активів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу нематеріальних активів: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу нематеріальних активів
6. Факторний аналіз нематеріальних активів
7. Методика аналізу нематеріальних активів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки нематеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі надано актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, розроблено мету і завдання дослідження, а також окреслено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи визначено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, сформульовано сутнісне значення матеріалів підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, простежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено теоретичну модель аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності нематеріальних активів, розкрито стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, обстежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розглянуто фінансову оцінку ефективності використання, оцінено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу матеріалів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку