Аналіз нематеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr482)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність нематеріальних активів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу нематеріальних активів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу нематеріальних активів: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу нематеріальних активів
6. Факторний аналіз нематеріальних активів
7. Методика аналізу нематеріальних активів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки нематеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність обліку, аналізу матеріальних запасів, зумовлено мету і завдання дослідження, а також досліджено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, розкрито економічну сутність матеріалів підприємства, простежено законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено методику загального аналізу нематеріальних активів, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу матеріалів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку