Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції

Курсова робота (код: kr483)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
6. Визначення впливу факторів при аналізі витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
7. Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, розкрито мету і завдання дослідження, а також з'ясовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено сутнісне значення собівартості і витрат підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, роз'яснено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, представлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано здійснення чинникового аналізу, висвітлено математичний розрахунок результатів застосування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено путі, що призводять до вдосконалення аналізу собівартості і витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку