Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції

Курсова робота (код: kr483)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
6. Визначення впливу факторів при аналізі витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
7. Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, розроблено мету і завдання дослідження, а також сформульовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано сутнісне значення собівартості і витрат підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено теоретичну модель аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, проаналізовано напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу собівартості і витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку