Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції

Курсова робота (код: kr483)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
6. Визначення впливу факторів при аналізі витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
7. Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, оглянуто мету і завдання дослідження, а також з'ясовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висунуто місце аналізу в управлінні підприємством, роз'яснено теорію аналізу собівартості і витрат підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи представлено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, досліджено організацію і здійснення оцінки наявності витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено методику факторного аналізу, простежено фінансову оцінку ефективності використання, розроблено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано шляхи поліпшення аналізу собівартості і витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку