Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції

Курсова робота (код: kr483)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
6. Визначення впливу факторів при аналізі витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
7. Аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження окреслено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено сутнісне значення собівартості і витрат підприємства, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, простежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висунуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано пропозиції щодо удосконалення аналізу собівартості і витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось




Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку