Аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr485)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансових результатів операційної діяльності підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки прибутків і збитків, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також оцінено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано теорію аналізу фінансових результатів підприємства, окреслено законодавчі акти і літературу з аналізу, роз'яснено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи опрацьовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено інформаційне забезпечення та методи аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства, представлено напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено шляхи поліпшення аналізу фінансових результатів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку