Аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr485)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансових результатів операційної діяльності підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність оцінки прибутків і збитків, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено сутнісне значення фінансових результатів підприємства, охарактеризовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оцінено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, зумовлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, роз'яснено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи досліджено економічний аналіз об’єкта дослідження, обстежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано вертикальний і горизонтальний аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку