Аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr485)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансових результатів операційної діяльності підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі опрацьовано актуальність оцінки прибутків і збитків, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також з'ясовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи простежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, роз'яснено теорію аналізу фінансових результатів підприємства, розкрито законодавчі акти і літературу з аналізу, сформульовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оцінено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено методику загального аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства, висвітлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено методику факторного аналізу, наведено математичний розрахунок результатів застосування, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку