Аудит нематеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr499)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність нематеріальних активів
2. Аудит нематеріальних активів в системі управління підприємством
3. Нормативно-правове регулювання аудиту нематеріальних активів і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту нематеріальних активів
6. Методика аудиту нематеріальних активів
7. Методика аудиту нематеріальних активів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю нематеріальних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит нематеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає вступ, концептуальні бази та прикладні бази, а також висновок, реєстр застосованих джерел та доповнення.

В введенні сформульовано важливість теми курсової роботи, мету і задачі дослідження та розроблено предмети та об’єкт й інформативні матеріали, методичний спосіб й отримані результати дослідження.

У першій частині наведено фінансову сутність предмету дослідження, розгляд рівня опрацювання цих проблем нашими та закордонними фахівцями, визнання і підтвердження доцільності свого напрямку опрацювання теми, обстеження нормативної підстави, професійних джерел, надана характеристика становища конструкції управління фірми й проаналізовані його загальні дані діяльності, балансу у русі за останні три роки, перспектива господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом, за певними курсами, враження стосовно запасів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В другій частині сформульовано організацію контролю і здійснення контролю нематеріальних активів підприємств і охарактеризовано систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення наслідків перевірки і написання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях визначено результати проведеного дослідження за замислом курсового дослідження і висунуті шляхи щодо покращання аудиту нематеріальних активів підприємств.

Реєстр вживаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про фінансові результати із річних звітів суб’єкта господарювання та інформативні таблиці а також первинні результати оцінювальних обчислень, другі джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно з методологією ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Пропонована курсова робота була вже якісно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для глибшого оволодіння теми досліджування.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку